Biography

16. july 2012 at 15:35 | © JenniferLawrence |  Biography
Jennifer Lawrence (b. 15 srpna 1990) se narodila a vyrostla v Louisville, Kentucky. Ve věku 14, ona se rozhodla věnovat se herecké kariéře a přesvědčil rodiče, aby ji do New Yorku najít talent agent.


"Během tohoto prvního roku v New Yorku, táta chtěl, abych přišel domů, máma chtěla, abych zůstal, a to bylo poprvé, co jsem kdy slyšel, je bojovat. Jen jsem cítil, že bych měl dostat část tak, aby bylo vidět, že to stálo za to. "Přestože neměla žádné vzdělání ani zkušenosti, jako herečka Jennifer dostal vysokou chválu od agentury, pro které se zúčastnila konkurzu. Vystudovala střední školu dva roky dříve, aby zahájila jednání.


Jennifer byla součástí hlavního obsazení komedie TBS The Bill Engvall Zobrazit jako Lauren Pearson mezi 2007-2009. Napsal a vytvořil Bill Engvall a Michael Leeson se přehlídka odehrává v předměstí Denveru a sleduje život "Bill Pearson" (hrál Engvall) a rodinný poradce, jehož vlastní rodina mohla použít trochu dávku poradenství. Série byla zrušena v roce 2009 poté, co vysílal tři sezóny. "Peníze z pořadu, který trval tři období, která je financována svou nezávislou kariéru. Nikdy jsem musel udělat něco mizerných platit nájem, "říká Jennifer.

Lawrence hrál v režijním debutu Guillermo Arriaga na Burning Plain (2008), naproti Charlize Theron a Kim Basinger. Její výkon ve filmu jí získal Marcello Mastroianni cenu pro nejlepšího mladého vznikající herec / herečka během festivalu v Benátkách v roce 2008.

Jennifer Lawrence jeho další filmy patří hlavní roli v Lori Pettyova Poker dům (2008) naproti Selma Blair a Bokeem Woodbine, stejně jako role v Zahradní slavnosti (2008) a Ďábel víte (2009). Její televizní počiny patří role na studené věci, střední a mnicha. Říká se, že Jennifer ucházela o roli Belly Swan a Rosalie Hale v seriálu filmu Twilight, ale nebyl nabízen buď část.

Lawrence má hlavní roli, často označována jako "Breakout" pro její výkon, v Debra Granik je zima je Bone (2010), který měl premiéru na filmovém festivalu Sundance. Ona vylíčí Ree Dolly, sedmnáct-rok-bývalá žákyně ve venkovském Ozarks péči o svého mentálně nemocnou matku a její mladší bratr a sestra, když zjistí, že její otec dal jejich domu a pozemku se jako pouto k soudu vzhled, na které mu nepodařilo objevit. Zpočátku, ředitel Debra Granik cítil, že Lawrence byl moc hezká pro odvážné roli Dolly Ree. "Řekli mi, že můj pohled není v pořádku," řekl Lawrence. "A můj agent choval jako to byl konec. Řekl jsem: "To není." Letěl jsem do New Yorku v noci a vyzkoušel znovu. Jsem je za mnou. A já jsem zřejmě vypadala dost špatně z létání na červených očí - můj pohled nevypadal špatně už "Lawrence se odmlčel.. "Jsou herečky, které se staví, a pak tam jsou herečky, které jsou postaveny ostatní," řekla. "Chci stavět sám sebe." Oznámil 25. ledna 2011, Lawrence získal nominaci na Oscara za nejlepší herečku pro roli, kromě nesčetné množství dalších ocenění.

"Film by byla nepředstavitelná s někým méně charismatický hrací Ree," řekl David Denby napsal v The New Yorker. "Je to více uvěřitelný jako hrdinný charakter než některý z mužů, které jsme viděli peacocking prostřednictvím filmů v poslední době."

Jennifer hrál s Jodie Foster a Mela Gibsona v The Beaver (2011), tmavý komedie, který byl natočen v roce 2009. Poté, co strávil delší dobu zastavil kvůli kontroverznímu Gibson, to dostalo datum vydání na jaře 2011. Lawrence má také co-hlavní roli v nezávislém filmu jako šílený, který měl premiéru a byl oceněn na filmovém festivalu Sundance 2011 a byl sebrán Paramount Pictures pro širší verzi. V létě roku 2011, bude Jennifer hrát roli mladého Mystique v X-Men: First Class (2011), prequel k zbytku filmu X-Men sérii. "Nedělal bych X-Men, pokud jsem nenašel charakter zajímavé," říká. Lawrence je také nastavit, aby hrál po boku Elisabeth Shue v thrilleru dům Marka Tonderai je na konci ulice (2012), který dokončil natáčení v roce 2010 a je stanoven na brzkou 2012 vydání.

Jennifer Lawrence byl nedávno obsazen jako Katniss Everdeen ve hrách filmu Hunger, připravený být propuštěn v březnu 2012. V Hunger Games je Suzanne Collins je spalující trilogie mladých dospělých-knih, které prodal milióny kopií ve Spojených státech osamocený. Filmový režisér Gary Ross, uvedl, že volba byla Jennifer "nejjednodušší lití rozhodnutí, jaké jsem kdy v mém životě." A Collins žádá ji neuvěřitelné, konstatuje: "Nikdy jsem myslel, že bych našel někoho to ideální pro roli . "

Jennifer byla uvedena v hudebním videu pro píseň "Mess jsem dělal" na padáku.

Lawrence říká, že ona nikdy neudělal drama tříd nebo hodiny herectví, prostě se spoléhat na své instinkty, když hraje roli. Žila v New Yorku po dobu prvních několika letech své kariéry, ale v současné době žije v Santa Monice v Kalifornii.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.